שיפוץ כללי עד מפתח

שיפוץ כללי, המכונה גם 'שיפוץ מלא' או 'שיפוץ קומפלט', משמעו עבודה נרחבת ורב מערכתית, הנדרשת בשינויי מבנה, או בתיקון מקיף. המושג 'רב מערכתית' מתייחס לענפי הבניין השונים. בניה וטפסנות, חשמל, אינסטלציה, ריצוף, טיח וכו'.

שינוי מבנה מצריך ביצוע מדויק של תוכנית אדריכלית. תיקונים מקיפים כוללים את זיהוי גורם הבעיה, תיקון ומניעה שלו, ותיקון של כלל הנזקים שנגרמו, גם מעבר למה שנראה לעין. במקרה זה חשובים דיאגנוזה מדויקת וטיפול יסודי, שימנעו פתרונות של טלאי על טלאי.

שיפוץ מוצלח מחייב תהליך מסודר, ניהול בידי רמה ממונה אחת, המופקדת על הפרויקט מתחילתו ועד סופו, והפעלת צוותי עבודה מקצועיים אורגניים. המשמעות לטווח הארוך- מניעת עגמת נפש, וחיסכון משמעותי של זמן וכסף.


עקרונות מנחים בפרויקטים שלנו


אחריות מורחבת

'גבריאל' ערבה לאיכות הבנייה, ולכן מעניקה אחריות מורחבת על העבודה, עד שנה לאחר סיומה. במהלך תקופת האחריות יוזמת החברה פניות ללקוח לווידוא שביעות רצונו.

gb06חומרים איכותיים ותקניים

חברת 'גבריאל' משתמשת רק בחומרי בניין תקניים מאיכות גבוהה ביותר. מתוך אחריות אקולוגית, שואפת החברה לשמור על איכות הסביבה ולעבוד עם חומרים ירוקים.

עמידה בלוחות זמנים

'גבריאל' מחויבת לעמידה בלוחות הזמנים. לצורך כך היא מנהלת יומן עבודה באתר, ומעקב יומי אחר התקדמות הפרויקט. האדריכל והלקוח מעודכנים באופן שוטף.


צוות אורגני מיומן

'גבריאל' מעסיקה צוותי עבודה אורגניים, או קבלני משנה קבועים ומוכרים. כל העובדים בפרויקטים שלה מחויבים לסטנדרטים אחידים וגבוהים, המגדירים רף של מקצועיות ושירות.

מנהל עבודה מוסמך בטיחות

'גבריאל' מחויבת לכל הנהלים וחוקי העבודה, ורואה בהקפדה על בטיחות בסיס מוסרי ומקצועי. מנהל החברה הוא, בין יתר הכשרותיו, מנהל עבודה מוסמך בטיחות.

ביטוח מלא

'גבריאל' מבצעת סקר סיכונים באתר, ומבטחת כל פרויקט, טרם תחילת העבודה, באופן שמכסה את כל הנוגעים בדבר, ישירות ובעקיפין, כולל צד ג'.