בנייה מאפס

בנייה מאפס היא פרויקט של בנייה חדשה ומלאה, משלד ועד גמר. איכות השלד משליכה על חוזק המבנה, על מניעת תזוזות וסדקים, ועל היבטים של בטיחות. לאחר סיום השלד, כל שלב בהמשך הבניה מחויב לעמוד בתקני מינימום של חוזק חומרים ואיכותם, ושל נהלי עבודה מוסדרים. נקיטת סטנדרטים המחמירים אף יותר מהנדרש, תביא לתוצאות ברמה גבוהה.

פרויקט בניה מאפס מחייב היררכיה ברורה של ניהול, סינכרון בין בעלי המקצוע, ותזמון נכון של השלבים השונים. חשוב שקבלן בניה רשום, בעל מיומנויות מוכחות, ינהל את הפרויקט לכל אורכו.

רק כך ניתן להבטיח יעילות ויסודיות, הלקוח יהיה פטור מאדמיניסטרציה מתישה, והאחריות תתרכז בידיים אמונות, עם הידע והניסיון המתאימים.

 


עקרונות מנחים בפרויקטים שלנו

 


קבלן רשום

גבריאל (גבי) מזרחי, מנהל החברה, רשום בפנקס הקבלנים כקבלן ראשי (ג100), מוסמך בניית שלד וכל מקצועות הבניין. בנוסף הוא הנדסאי בניין וקונסטרוקטור מבנים.

אחריות מורחבת

'גבריאל' ערבה לאיכות הבנייה, ולכן מעניקה אחריות מורחבת על העבודה, עד שנה לאחר סיומה. במהלך תקופת האחריות יוזמת החברה פניות ללקוח לווידוא שביעות רצונו.

שקיפות

'גבריאל' נוהגת בשקיפות מלאה מול הלקוח. לפני התחלת פרויקט מבוצע תיאום ציפיות, החברה מגישה הצעת המחיר מפורטת וברורה, ויוזמת דיווחים שוטפים לאורך כל הדרך.


חומרים איכותיים ותקניים

חברת 'גבריאל' משתמשת רק בחומרי בניין תקניים מאיכות גבוהה ביותר. מתוך אחריות אקולוגית, שואפת החברה לשמור על איכות הסביבה ולעבוד עם חומרים ירוקים.

קבלני משנה איכותיים

'גבריאל' מעסיקה מספר מצומצם של קבלני משנה, מומחים בתחומם, המוכרים לה היטב. יחסי העבודה כוללים מחויבות שלהם לקודי השרות והמקצועיות של החברה.

ביטוח מלא

'גבריאל' מבצעת סקר סיכונים באתר, ומבטחת כל פרויקט, טרם תחילת העבודה, באופן שמכסה את כל הנוגעים בדבר, ישירות ובעקיפין, כולל צד ג'.