אודות

גבריאל הנדסה וקבלנות בעמ׳ פועלת בתחום הבניה הקטנה והשיפוצים העמוקים. החברה מטפלת בחללים פרטיים, מסחריים וציבוריים ומתמחה בבנייה מאפס, שיפוץ כללי עד מפתח, תוספות והרחבות ושימור מבנים. בנוסף מנהלת החברה פרויקטים חיצוניים מורכבים ומבצעת פיקוח בניה עבור חברות בנייה מובילות.

גבריאל (גבי) מזרחי, הנדסאי בנין, קבלן בנין רשום ומנהל עבודה מוסמך בטיחות. בעל ניסיון עשיר בעולם הבניה והשיפוצים והיכרות מעמיקה עם כל מקצועות הבניה. טרם פנה לעשות לביתו התמחה בניהול פרויקטים מורכבים, הן כמנהל צוות והן כמפקח בניה עבור חברות גדולות מהמובילות בארץ.

׳גבריאל׳ מנהלת פרויקטים מורכבים ומאתגרים בצורה שקטה, מדויקת ונינוחה. מתודולוגית העבודה שלנו נשענת על ניהול צמוד, כוח אדם איכותי, מקצועי וקבוע, בניה בחומרים תקניים ואיכותיים ותקשורת רציפה ושקופה מול האדריכל ומול הלקוח.

הגישה הבלתי מתפשרת מבטיחה לכם עמידה ביעדים, בתוכנית ובלוח הזמנים, ומאפשרת לנו לעמוד מאחורי העבודה שלנו. ׳גבריאל׳ מבטחת את הפרויקטים ואת אתרי העבודה ואף מעניקה אחריות מורחבת על העבודה, עד כשנה לאחר סיומה המוצלח.עקרונות מנחים בפרויקטים שלנו


שקיפות

'גבריאל' נוהגת בשקיפות מלאה מול הלקוח. לפני התחלת פרויקט מבוצע תיאום ציפיות, החברה מגישה הצעת המחיר מפורטת וברורה, ויוזמת דיווחים שוטפים לאורך כל הדרך.

חומרים איכותיים ותקניים

חברת 'גבריאל' משתמשת רק בחומרי בניין תקניים מאיכות גבוהה ביותר. מתוך אחריות אקולוגית, שואפת החברה לשמור על איכות הסביבה ולעבוד עם חומרים ירוקים.

אחריות מורחבת

'גבריאל' ערבה לאיכות הבנייה, ולכן מעניקה אחריות מורחבת על העבודה, עד שנה לאחר סיומה. במהלך תקופת האחריות יוזמת החברה פניות ללקוח לווידוא שביעות רצונו.


בקרה ודיווח

'גבריאל' מחויבת בדיווחים תדירים לאדריכל וללקוח. היא מתעדת כל התקדמות ביומן העבודה, ומעבירה להם את המידע על ההספקים ועל סטטוס תכנון מול ביצוע.

קבלני משנה איכותיים

'גבריאל' מעסיקה מספר מצומצם של קבלני משנה, מומחים בתחומם, המוכרים לה היטב. יחסי העבודה כוללים מחויבות שלהם לקודי השרות והמקצועיות של החברה.

ביטוח מלא

'גבריאל' מבצעת סקר סיכונים באתר, ומבטחת כל פרויקט, טרם תחילת העבודה, באופן שמכסה את כל הנוגעים בדבר, ישירות ובעקיפין, כולל צד ג'.


עמידה בלוחות זמנים

'גבריאל' מחויבת לעמידה בלוחות הזמנים. לצורך כך היא מנהלת יומן עבודה באתר, ומעקב יומי אחר התקדמות הפרויקט. האדריכל והלקוח מעודכנים באופן שוטף.

צוות אורגני מיומן

'גבריאל' מעסיקה צוותי עבודה אורגניים, או קבלני משנה קבועים ומוכרים. כל העובדים בפרויקטים שלה מחויבים לסטנדרטים אחידים וגבוהים, המגדירים רף של מקצועיות ושירות.

מנהל עבודה מוסמך בטיחות

'גבריאל' מחויבת לכל הנהלים וחוקי העבודה, ורואה בהקפדה על בטיחות בסיס מוסרי ומקצועי. מנהל החברה הוא, בין יתר הכשרותיו, מנהל עבודה מוסמך בטיחות.gb05קבלן רשום

גבריאל (גבי) מזרחי, מנהל החברה, רשום בפנקס הקבלנים כקבלן ראשי (ג100), מוסמך בניית שלד וכל מקצועות הבניין. בנוסף הוא הנדסאי בניין וקונסטרוקטור מבנים.